Společně s vývojem naší verze skyblocku jsme se zamysleli především na suroviny, které hráč dostane na začátku hraní.

Kbelík, sapling, seed, led a láva? Není to na začátek trochu moc?

Proto jsme zavítali na stránky módů do minecraftu a několik měsíců hledali něco, co hráče naučí si vážit každé suroviny ve hře a především aby začal úplně od píky.

Na začátku hraní získáte ve schované truhle pouze hlínu a sapling. Že se z toho nedá nic udělat? S naším módem nejenom začnete takto v podstatě s ničím, ale oproti klasickému skyblocku se dostanete mnohem dále a na úplném konci dosáhnete sladkého vítězství!

A aby toho nebylo málo, náš skyblock se odehrává několik let po klasickém skyblocku. Je totálně zdevastovaný, seschlý, post apokalyptický a vybombardovaný creepry. A aby toho nebylo málo, tak zde naleznete i lebku hlavy Steva, který nesnesl luxus, který dostal na začátku klasického skybloku a raději vyhladověl než aby si užíval.

Pro Steva proto bude Vaší hlavní prioritou postavit velkolepý obřadní sál, kde pochováte jeho pozůstatky v křišťálové truhle. Celý sál samozřejmě bude muset být postaven z toho nejlepšího, co se dá ve světě minecraftu nalézt.

Věříme, že si tento skyblock užijete více než klasický a nebudete se postupem hraní rozhodně nudit! Jako překvapení jsme do hry zakomponovali i rádio block, který si samozřejmě postupem hraní budete moci sestavit a pouštět si v něm svá oblíbená rádia (vyzkoušeno i ve hře pro LAN a vše fungovalo na jedničku) .

Pokud byste měli přeci jenom nějaké výhrady a chtěli byste něco změnit. Rozhodně nás neváhejte kontaktovat! Kontakty na nás naleznete na úvodní stránce v položce Kontakt .

ZPĚT
Web jede pod záštitou projektu Manhetn .
Copyright © Nutgon
https://manhetn.info/uploady/
manhetnbanner.gif
Líbí se Vám tento modpack? Podpořte ho menší částkou a rozhodně se dočkáte vícero rozšíření :)