Armor Smelter
Slouží k roztavení zbroje a brnění v peci zpět na původní materiály.

Armor Status Effect HUD
Ukazatel použitých lektvarů nebo efektů (př. zpomalení, rychlost, neviditelnost, ... ) .

Armor Status HUD
Ukazatel brnění a nástrojů, jak dlouho vydrží. Hodí se při kopání cobblestonu.

Backpacks mod
Slouží k vyrobení batohů, včetně batohů na craftování. Hodí se když nemáte delší dobu přístup ke truhlám. Pro lepší přehlednost lze batohy nejenom obarvit, ale také je pojmenovat.

Back Tool mod
Aby byl náš skyblock co nejreálnější. Použitý nástroj při výměně se Vám přesune na záda (např. sekera, meč, krumpáč, ale i kost) :) .

Better Furnaces
Přidá několik druhů pecí na víc, ve kterých budete rychleji vypékat, a za specielní enchant i dvě věci zároveň.

Bspkrs Core universal
Nedílný modul, díky kterému fungují některé módy v našem Skyblocku.

Craft Guide
Nezbytná součást každého modpacku, díky které zjistíte všechny potřebné recepty, jak se co craftí.

Crowley skyblock
Bez tohoto módu by nevznikl Nutgon. Jedná se o způsob, jak získat v podstatě skoro všechny suroviny na zcela obyčejném Skyblocku za pomoci rýžování, kompostů, hutí nebo dokonce dešťové vody.

Damage Indicators
Chtěli jsme náš Skyblock také ozvláštnit RPG prvky a tento mód je jedním z nich. Přidává do hry indikaci životů všeho živého ve světě a ukazuje i přesně kolik např. odebíráte mobům nebo kdy dáte critical hit.

Death Counter mod
Slouží k počítání smrtí na Skyblocku :) . Celkem zbytečná, ale pro někoho zajímavá funkce.

Dragon's radio
Tento mód je podle nás nedílnou součástí Skyblocku. Klidně si tento rádio blok dovolujeme povolit vycheatovat ihned na začátku hry, jelikož si poté budete moci přímo v MC pustit jakékoliv Vaše oblíbené rádio. Tento mód funguje samozřejmě i v multiplayeru :) .

Ender Storage
Velice komplexní řešení ender truhel a ender batohů, které se dále dělí na více prostorů. Na tyto vylepšené ender truhly funguje i hopper, takže tímto lze jednoduše přenášet suroviny z mobtrapek přímo do skladu.

Extended workbench
Nebaví Vás rychlé poškozování dřevěných a kamenných nástrojů? S tímto módem je budete mít dvakrát tak větší a účinnější.

Forge Multipart
Nedílný modul, díky kterému fungují některé módy v našem Skyblocku.

Chest Plus mod
Tento mód jsme použili na schování truhel v Nutgonu, jelikož si truhlu budete moci nejenom přebarvit klasickými barevnými vlnami, ale také jednotlivými materiály.

Chicken Core
Nedílný modul, díky kterému fungují některé módy v našem Skyblocku.

iChun Util
Nedílný modul, díky kterému fungují některé módy v našem Skyblocku.

Inventory Tweaks
Nedílná součást Minecraftu, bez které bychom se asi na našem Skyblocku neobešli :) . Slouží k zarovnávání věcí ve truhlách a při kopání automaticky dává do ruky náhradní nástroje.

Ironchest
Nebaví Vás stavět obrovské sklady, jelikož jste omezeni malými dřevěnými truhlami? S tímto módem se tento problém vyřeší! Na výběr máte hned z několika druhů truhel.

Legacy Java Fixer
Bez tohoto modu nebo spíše opravy by nefungoval ani čistý Forge. Očividně se tak stalo při vydání nové verze Javy.

Mouse Tweaks
Tento mód usnadňuje např. přidávání věcí do truhel a naopak. Pokud chcete vyrobit určitý počet pecí, truhel, dveří, ... postačí držet pravé tlačítko myši a vytvářet recept stále dokola tahem myši.

Optifine
Nemusíme doufám představovat. Jedná se opět o nedílnou součást každého Minecraftu pro optimalizaci celé hry a přidání funkce přiblížení.

Pam's Mob Drop Crops
Rozšiřuje hru o získání dalších surovin, které byste na klasickém Skyblocku nesehnali (ender perla, slim koule, blaze rod, ... ) .

Rotten Flesh to Leather mod
Na našem Skyblocku je velice složité sehnat krávy a tudíž i sehnat kůži (když nepočítáme mod Armor Smelter) , a proto jsme přidali tento mód, díky kterému budeme moci vypalovat shnilé maso právě na kůži :) .

Soup mod
Vícero polívek není nikdy na škodu.

Thirst mod
Minecraft nám vždy přišel příliš jednoduchý, když jste si vždy museli hlídat pouze ukazatel hladu. Díky tomuto módu si budete muset hlídat i žízeň. Jak si ji doplnit můžete hned několika způsoby. Hlavně nezapomínejte, že voda z jezera nikdy nebude úplně pitná a musí se vždy přefiltrovat :) .

Tubes
Velice komplexní mód, pro který doporučujeme navštívit wiki stránku tohoto pluginu, jelikož pravděpodobně vydáme pouze tutoriál, jak pomocí těchto trubek vytřídit materiál do jednotlivých truhel.

Voxel Minimap
Dříve jsme používali Rei's Minimapu, ale kvůli nevydání verze 1.7.2 pro Forge jsme museli nahodit Voxel Minimapu, která ovšem nabízí mnohem více možností, hlavně ukazatel všech mobů na mapě.

Whole Tree Axe Mod
Tree capitator pro všechny sekery by bylo moc velké zjednodušení hry. Tato sekera sice stojí diamanty, ale tree capitator také :) .

Yet Another Food Mod
Jelikož ještě nevyšel ani Forge, ani pluginy na verzi Minecraftu 1.8 , tak si budeme muset vystačit s tímto módem, který přináší dropování skopového masa z ovcí, ale také drop masa z chobotnic.

ZPĚT
Web jede pod záštitou projektu Manhetn .
Copyright © Nutgon
https://manhetn.info/uploady/
manhetnbanner.gif
Líbí se Vám tento modpack? Podpořte ho menší částkou a rozhodně se dočkáte vícero rozšíření :)